Nová Bystřice (2001)

Tyto a další scény z klubového života ukazují některé významné okamžiky, které se podařilo zachytit fotografickým aparátem. Některé významné okamžiky se zachytit nepodařilo. O co jde, se dovíte, když nad každý obrázek najedete myší. Zásadně doporučujeme prohlížení metodou "Z", tj. zleva doprava, shora dolů, stejně, jak je obvyklé číst v evropské kultuře text.

Následujícíí záběry jsou z velice náročného májového soustředění v okolí Nové Bystřice. Bylo to poprvé, kdy provozovali členové CYKLUSu gastrocyklistiku i na území jiného státu. Toto soustředění opravdu prověřilo jak topografickou přípravu, tak zejména morálně-volní vlastnosti. Nutno podotknout, že nakonec všichni obstáli v této prověrce na výtečnou -  byť to chvílemi zrovna nevypadalo ...  Rovněž stojí za zmínku hodnocení rakouských podmínek pro gastrocyklistiku. Jak velice půvabné lesní cesty s příjemným povrchem, tak pohostinná příhraniční městečka.

Možností je několik ... ... ale jen jedna je ta správná
Gastrocyklista nikdy nepospíchá Gastrocyklisté protestují stávkou proti zásahům nadpřirozených sil, které jim vypily becherovku z placatých lahví
V souvislosti s novobystřickým soustředěním je třeba ještě zmínit velice příjemné ubytování v hotelu Nobys. Kromě velmi lidského zacházení a výtečné stravy jsme zde nalezli i nejkvalitnější kulečníkový stůl v jižních Čechách. Jediným stínem na celé věci je, že tuto skvělou gastrocyklistickou ubytovací kapacitu trvale blokují v atraktivních termínech golfisté z Prahy.

   

Nahoru        Na úvodní stranu